EXPRESJA – SZKOŁA TAŃCA i RUCHU

Expresja to szkoła z historią i bogatym doświadczeniem. Firma istnieje od 2002 i z biegiem lat ulegała różnym przeobrażeniom, nazwa „EXPRESJA” od lipca 2014, a Klienci pierwsze kroki taneczne pod okiem właścicielki stawiali już w latach 90-tych. Zumbę prowadziliśmy w latach 2009-2014.
GWARANTUJEMY: kameralne grupy, przestrzeń na sali dla każdego uczestnika, doświadczonych instruktorów, miłą atmosferę, zdobycie umiejętności tanecznych, poprawę sylwetki, możliwość zwrócenia się o bezpłatne porady do instruktora, lekcje prywatne dla narzeczonych w parach i pojedynczych osób.
Właścicielka firmy oraz inne instruktorki posiadają uprawnienia państwowe, wysokie kwalifikacje metodyczne z prowadzenia równych form zajęcia tańca, fitness, dance, latino, inne instruktorki uczestniczyły w różnych konwencjach Reebok University i turniejach tańca. Właścicielka Szkoły Tańca posiada dyplomy:
Państwowych Warszawskich Szkół Tańca, Prywatnej Szkoły Tańca w Hadze (Holandia), jest także choreografem tańców narodowych oraz posiada wykształcenie medyczne.
Wszystkie instruktorki posiadają kilkuletnie doświadczenie zdobyte zarówno w Polsce jak i za granicą m.in. we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Holandii.