WITAM I ZAPRASZAM DO SPOŁECZNOŚCI SZKOŁY TAŃCA i RUCHU EXPRESJA !

Jesteśmy inni od typowych szkół tańca. Tworzymy społeczność , w której znamy się po imieniu, i  każdy kto do nas się przyłącza jest mile przez wszystkich witany. Łączy nas chęć poruszania się  i pozytywne nastawienie do innych. Spotykamy się w szkole , a niekiedy poza szkołą. Do właścicielki szkoły, w razie potrzeby, możesz zwrócić się nawet o poradę medyczną , życiową czy sercową 🙂 Promujemy ruch – taniec , fitness oraz połączenie tańca i fitnessu.

Jesteśmy szkołą niekomercyjną -prowadzimy zajęcia nawet dla kilku osób, bo dla nas każdy klient jest ważny.Expresja to szkoła z historią i bogatym doświadczeniem. Firma istnieje od 2002 i z biegiem lat ulegała różnym przeobrażeniom (oprócz tańca i fitnessu prowadziliśmy przez 6 lat zumbę). Nazwa „EXPRESJA” istnieje od lipca 2014.

GWARANTUJEMY: zdobycie umiejętności tanecznych w miłej atmosferze, poprawę sylwetki, indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć także podczas zajęć grupowych , lekcje prywatne dla narzeczonych w parach i pojedyńczych osób.

Instruktorki na zastępstwa posiadają uprawnienia państwowe, wysokie kwalifikacje metodyczne z prowadzenia równych form zajęcia tańca, fitness, dance, latino, inne instruktorki uczestniczyły w różnych konwencjach Reebok University i turniejach tańca. Posiadają kilkuletnie doświadczenie zdobyte zarówno w Polsce jak i za granicą m.in. we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Holandii.

O mnie :  prowadzę zajęcia z pasją. Posiadam uprawnienia państwowe, wysokie kwalifikacje metodyczne z prowadzenia równych form ruchu- fitnessu, dance fitnessu,  tańca, fitness, dance, latino.

W zakresie przygotowania sportowego: pływałam od 6go roku życia (I-e miejsce w mistrzostwach Dzielnicy , II miejsce w mistrzostwach Warszawy , grałam w szkole w siatkówkę , zawsze się dużo ruszałam choć szczerze mówiąc – nie lubiłam gimanastyki , unikałam jej „jak ognia” ale życie lubi platać figle ;-). Dom Kultury w Warszawie poprosił mnie o poprowadzenie zajęć fitness – wiedzieli, że tańczę. A miałam ukończone już Państwowe Studium Medyczne . Ukończyłam więc kurs instruktora fitness na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W zakresie ciekawostek z fitnessu : przedstawiałam formy ćwiczeń możliwe do wykonania w kostiumie korporacyjnym na konferencji dla 800 farmaceutów w Hotelu  Victoria  (obecnie Sofitel) oraz na konferencji dla Najlepszego Pracodawcy Roku  w budynku Giełdy Papierów Wartościowych . Uczestniczyłam w konferencji medycznej nt. wpływu ćwiczeń na zdrowie osób o zróżnicowanym trybie pracy fizycznie i umysłowo (2018r.) oraz w konferencji sportowej FIWE (2019r.).

W zakresie tańca : marzyłam o szkole baletowej od 6go roku życia, ale rodzice wysłali mnie na basen , nawet mi się podobało, ale Pałac Młodzieży nie przyjął mnie do grupy wyczynowej mimo moich osiagnięć ze wzgledu na wadę kręgosłupa  i w ten oto sposób przypadkowo trafiłam na kurs tańca , a następnie na treningi  w Klubach Tańca Towarzyskiego  i zamiast pływaczki zostałam instruktorem tańca. Pod względem merytorycznym posiadam dyplomy: Państwowych Warszawskich Dwuletnich Studiów Tańca i Choreografii  oraz Prywatnej Szkoły Tańca w Hadze (Holandia).

Taniec i każda inna forma ruchu dają zdrowie i radość życia!

W tańcu nie ma znaczenia czy dopiero będziesz stawiać swoje pierwsze kroki czy chcesz je sobie po prostu przypomnieć .  Zapraszam do naszej wspólnej tanecznej przygody!

Jola Polberg