Czym się kierować wybierając dobrą szkołę tańca

Z pewnością nie kieruj się budynkiem, czy znanym nazwiskiem z mediów o ile naprawdę chcesz nauczyć się tańczyć:

1 – czy nauczyciele tańca mają odpowiednie uprawnienia tj. dyplomy z Państwowych Szkół Tańca, Certyfikaty – bo może być tak, że „instruktorzy” jedynie chodzili na kursy tańca albo są samoukami? Nawet jeśli zdarzy się , że ktoś sam świetnie tańczy nie znaczy, że umie nauczyć tańczyć.
2 – czy na lekcji  nie będziesz mieć możliwości  na życzenie , spróbowania zatańczenia z inną osobą niż tą z którą przyszłaś /przyszedłeś  lub będziesz mieć z góry  „przypisaną” jedną osobę  ( w przypadku przyjścia jako singielka/singiel ) -jeśli tak będzie,  to na imprezie nie będziesz potrafić z nikim innym zatańczyć,   a przecież masz prawo sprawdzić swoje umiejętności na lekcji, poświęcasz swój czas i pieniądze, aby nauczyć się tańczyć.
3 – czy wielkość powierzchni jest adekwatna do ilości osób tańczących – jeśli nie – to niewiele się nauczysz.
4 – ile osób jest w grupie i jaka cena – bo jeśli dużo to niewiele się nauczysz bo instruktor nie będzie mieć czasu dla Ciebie gdyż musi realizować program i będziecie to robić pod kątem tych co najszybciej się uczą,
5 – jakie jest tempo nauki lekcji tj. czy poziom jest dostosowany do klienta-jeśli tak nie będzie -to mimo iż nie będziesz nadążać nadal będą uczone kolejne figury a Ty w efekcie żadnej nie będziesz umieć,
6 – czy możesz odrobić zajęcia – przy płatnych karnetach,
7 – czy jest możliwość wcześniejszej rezerwacji,
8 – czy jest możliwość zapłaty dopiero w dniu rozpoczęcia zajęć bez obawy ,iż usłyszysz że miejsc brak,
9 – czy instruktor w razie problemów z nauką na lekcji wyjaśnia tańcząc z klientem?

Porównanie warszawskich szkół tańca*

INNE SZKOŁY TAŃCA W W-WIE EXPRESJA  – SZKOŁA  TAŃCA JOLANTY POLBERG
UPRAWNIENIA NAUCZYCIELA- INSTRUKTORA TAŃCA TRUDNA INFORMACJA DO ZDOBYCIA TAK
Możliwość /ale nie konieczność / ZATAŃCZENIA NIE TYLKO Z „WŁASNYM” PARTNEREM  ALE RÓWNIEŻ  Z INNYMI PARTNERAMI NIE TAK
WIELKOŚĆ POWIERZCHNI DOSTOSOWANA DO ILOŚCI OSÓB W WIĘKSZOŚCI NIE TAK
ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE 14-60 4-16
CENA ZA 1 lekcję bez karty /w promocji/

 

35 PLN

 

20PLN
CZY TEMPO NAUKI DOSTOSOWANE DO KLIENTA NIE /ZE WZGLĘDU NA za DUZĄ  ILOSC OSÓB NA SALI / TAK
MOŻLIWOŚĆ PRZESUNIĘCIA KARNETU Z POWODU NIEOBECNOŚCI RZADKO

 

 

 

TAK

 

 

 

MOŻLIWOŚĆ ZMIANY GRUPY BYWA ZE NIE ZAWSZE
ZAPŁATY W DNIU ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ BEZ RYZYKA BRAKU MIEJSC NIE TAK
CZY INSTRUKTOR W RAZIE PROBLEMÓW Z NAUKĄ WYJAŚNIA A W RAZIE WIĘKSZYCH TRUDNOŚCI TAŃCZY Z KLIENTEM SPORADYCZNIE  ZAWSZE

*na podstawie informacji uzyskanych telefonicznie oraz od klientów którzy przyszli do nas z innych szkół tańca