Jola – instruktor fitness i tańca, choreograf

Jola – choreograf, zawodowy nauczyciel tańca oraz instruktor aerobicu z wykształceniem medycznym. Zaczęła tańczyć w wieku 15 lat w Pałacu Młodzieży, potem tańczyła w Klubach Hybrydy, Stodoła, i WOK. Ukończyła 2-letnie studia taneczne i choreograficzne , następnie kurs instruktorów aerobicu na AWF-ie, oraz Studium Medyczne w Warszawie. Współpracowała z Ośrodkami TKKF-u i Ośrodkami Kultury w zakresie prowadzenia kursów tańca towarzyskiego, nowoczesnego i zajęć fitness.

Uczestniczyła w zajęciach tańca jazzowego w Prywatnej Szkole Baletowej w Hadze (Holandzia). Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć fitness i nauki tańca.

Jola należy do nielicznego grona instruktorów którzy uzyskali zgodę Ministerstwa Kultury i Sztuki na prowadzenie zajęć tanecznych.  Jeśli pragniecie przeżyć niezapomnianą przygodę z tańcem, przypomnieć sobie lub nauczyć się nowych kroków to serdecznie zapraszam na zajęcia na których gwarantuję fajną atmosferę, indywidualne podejście do każdego klienta także na zajęciach grupowych oraz satysfakcję i zabawę tańcem .

Najważniejsze jest dla mnie aby każdy klient i klientka byli uśmiechnięci i zadowoleni z zajęć.

Ania – instruktor tańca (na zastępstwo)

– dyplomowany nauczyciel tańca
– była tancerka Formacji Tańców Latynoamerykańskich oraz Zawodowej Grupy Tanecznej Piotra Galińskiego
– 10-krotna Mistrzyni Polski Formacji Tańców Latynoamerykańskich
– reprezentantka Polski w Formacyjnych Mistrzostwach Europy oraz Świata
– czynny instruktor tańca dzieci, młodzieży oraz dorosłych .

 

Monika – instruktor fitnessu (na zastępstwo)

Monika – to instruktorka z zamiłowania i powołania. Sport od zawsze był obecny w jej życiu. Trenowała  taniec, tenis, pływanie, piłkę ręczną, siatkówkę. Obecnie zawodniczka aerobiku sportowego, lekkiej atletyki, biegów przełajowych, oraz ergometru wioślarskiego. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystuje również jako choreograf oraz reżyserka eventów muzyczno-tanecznych jak np. wybory miss WATu. Kocha pracę z ludźmi. Jako instruktorka pracowała również w Hiszpanii i we Francji.

Posiada wiele certyfikatów, jak np. Martial arts w Fitnessie.